Reduta Jazz Club

Swinging Melodies: A Journey through Unforgettable Jazz Performances Swinging Melodies: A Journey through Unforgettable Jazz Performances
29.3.2024
19:00
Swinging Melodies: A Journey through Unforgettable Jazz Performances
jazz & swing quartet, jazz diva
3537 3537
29.3.2024
21:00
Ella Fitzgerald: The Voice of Jazz, Forever Resonating
Pocta první dámě jazzu v podání okouzlující Eleny Sonenshine a jejího zkušeného kvartetu.

Nejstarší česká umělecká agentura Pragokoncert Bohemia, a.s. pro rozšíření provozu vypisuje výběrové řízení na pozici:

Manažer Jazzového klubu Reduta

Náplň práce:

  • Převzetí úkolů od vedení a jejích následné rozdělení
  • Kontrola vypracovaných úkolů a následný reporting
  • Aktivní vyhledávání a předjednání obchodních, kulturních, společenských a marketingových příležitostí: sponzoři, mediální partneři, dodavatele, průvodci, cestovní kanceláře, hotely… Rozjednání obchodních jednání
  • Organizování a koordinace činnosti podřízených
  • Spolupráce s vedením klubu a reporting
  • Organizace, koordinace a zabezpečení chodu klubu: kulturní představení, dětská představení

Požadujeme:

  • Odpovídající vzdělání, znalost AJ, další jazyky výhodou
  • Prokazatelná úspěšná praxe
  • Zkušenosti na manažerské pozici (zkušenost s vedením obchodního / marketingového týmu s prokazatelnými dobrými výsledky)
  • Systematičnost a zodpovědnost
  • Pozitivní, aktivní a flexibilní přístup

Nabízíme:

  • Motivační, flexibilní finanční ohodnocení: 40 000 - 90 000 Kč plus provize s prokazatelně dohodnutých a rozjednaných akcí
  • Perspektivní práci v  dynamickém kolektivu v kulturním prostředí v legendárním klubu v centru Prahy
  • Osobní kariérní růst

Životopisy zasílejte na email: personalni@ifzone.eu

Skladatel a kytarista Russ Spiegel uvádí tuto silnou varhanní skupinu s hudbou, která vám udělá opravdu skvělou náladu.

Russ Spiegel je skladatelem a aranžérem na míru a zároveň mezinárodně uznávaným kytaristou, kapelníkem, spisovatelem, muzikologem, klinickým lékařem, instruktorem a oceňovaným zvukařem. Získal bakalářský titul z filozofie na Michiganské univerzitě v Ann Arbor a ve studiu pokračoval na Berklee College of Music v Bostonu. Magisterský titul v oboru jazzové hry získal na City College of New York a doktorát v oboru jazzové kompozice na University of Miami Frost School of Music jako stipendista Henry Mancini Institute. Russ v současné době vyučuje na Barry University v Miami Shores na Floridě.

Partneři

Graddo a.s.    Městská část Praha 1    PRAHA