! ! ! OPĚT VÍTEJTE V REDUTĚ ! ! !

01/06/2020

! ! ! OPĚT VÍTEJTE V REDUTĚ ! ! !

Vážení návštěvníci, partneři, sponzoři a fanoušci kvalitní muziky,

máme pro vás úžasnou zprávu. Po nelehkém období, které změnilo chod našich životů, Vám s radostí oznamujeme, že v blízké době proběhne znovuotevření našeho jazzového klubu REDUTA.

Můžete se opět těšit na vynikající hudební produkci, ale taky na řadu nových hudebních projektů. Chceme tak oslovit milovníky všech světových hudebních žánrů. Těšit se můžete také na náš každoroční festival Masters of Jazz, který bude startovat souběžně se znovuotevřením klubu a který nabízí unikátní světové jazzové projekty.

Poslední měsíce pro Vás musely být velmi náročné jak psychicky, tak i finančně. Proto jsme se rozhodli v rámci znovuotevření klubu udělat všechno pro to, aby mohli všichni z Vás znovu přijít do hudebního prostředí našeho jazzového klubu a všechny dárkové poukazy jsme cenově snížili o 30%. Dárkový poukaz v hodnotě 1000,- tak nyní můžete zakoupit za 700,-.

Našim přáním a snahou totiž je, aby lidé nebyli limitovaní aktuální situací. Proto jsme ceny vstupenek snížili na dumpingovou hodnotu a budeme moc rádi, když k nám všichni přijdete nasát hudební atmosféru a dobijete si u nás pozitivní myšlení a optimismus.

Sterilní prostředí je u nás samozřejmostí. Kromě standartních desinfekčních prostředků je Vaše bezpečí v našem klubu zajištěno denním ozónovým čištění včetně desinfekce prostředí speciálními germicidními lampami. Zasedací systém klubu je nyní navržen tak, aby byly mezi návštěvníky maximální rozestupy.

Pro zlepšení Vaší nálady naši barmani připravili několik nových speciálních drinků, které zde popíjely největší legendy hudební scény.

Přesný den otevření zveřejníme v nejbližších dnech! Těší se na Vás personál našeho klubu.

Vaše REDUTA

Newsletter

mail
account_circle

Social media


Kontakt a rezervace

Národní 20
Praha 1
110 00
Česká Republika

tel.: +420 224 933 487
info@redutajazzclub.cz

Mapa Reduta