CHRISTMAS IN PRAGUE - NOC SVĚTOVÝCH VÁNOČNÍCH MELODIÍ

Bohemian Symphony Orchestra Prague
Soprán: Noema Erba

Sólové housle: Marie Dvorská

Program:
W.A.Mozart Malá noční hudba – The best of
W.A.Mozart Ave Verum Corpus
J.Pachelbel Canon in D Major
C.Franck Panis Angelicus
T.Albinoni Adagio in G Minor
J.F.Wade Adeste Fideles
A.Adam O Holy Night
F.X.Gruber The Silent Night
A.Dvořák Valčík Op. 54, No. 1
A.Dvořák Biblická píseň - Hospodin jest můj pastýř
J.S.BachAir
B.Smetana Vltava
F.Schubert Ave Maria
A.Vivaldi Čtvero ročních dob – The best of

Proslulou Redutu rozezní světově nejznámější vánoční a klasické melodie v podání členů Bohemian Symphony Orchestra Prague.

Správná vánoční atmosféra se neobejde bez melodií, které máme se svátečním časem neodmyslitelně spjaté. Členové prestižního Bohemian Symphony Orchestra Prague proto připravili společně se společností Euroconcert, s.r.o. jedinečný večer plný nejznámějších vánočních melodií, které 12. a 19. prosince zaplní proslulou Redutu.

Komorní koncert nabídne svátečně laděný, a přesto dokonale pestrý hudební mix. Nebudou v něm chybět tradiční vánoční skladby jako Schubertova Ave Maria nebo Gruberova Silent Night, kterou všichni známe pod názvem Tichá noc. Na své si přijdou také milovníci těch největších mistrů světové klasiky. Vivaldiho Čtvero ročních dob nebo Mozartova Malá noční hudba, patří mezi nejznámější díla klasiky vůbec.

Bohemian Symphony Orchestra Prague vedený špičovkým dirigentem panem Martinem Šandou si od svého založení připsal na konto již nespočet úspěchů, například několik evropských turné s rockovými legendami a leadery kapel Deep Purple, Nazareth, Europe, Alice Cooper, Toto, Survivor, Foreigner, Journey, Bonnie Tyler, Uriah Heep a dalšími. Pochlubit se může také spoluprací na projektech se švédskou kapelou Sabaton, britskou kapelou Kosheen, 2Cellos, slavným španělským operním pěvcem José Carrerasem nebo vokální skupinou The Tenors. Seznam hvězdných jmen, která měla s pražským orchestrem co do činění, je skutečně obsáhlý. Za zmínku stojí například také houslistka Vanessa Mae, zpěvačka Sarah Brightman či trojnásobný držitel Grammy Michael Bublé. Orchestr má za sebou rovněž řadu klasických koncertů po celé Evropě, vycestoval ale také na turné po Japonsku a Číně.

Newsletter

mail
account_circle

Social media


Kontakt a rezervace

Národní 20
Praha 1
110 00
Česká Republika

tel.: +420 737 773 343
info@redutajazzclub.cz

Mapa Reduta