MARIANNE SOLIVAN (NYC, USA)

Zpěvačka a skladatelka Marriane Solivan je jednou z osobností jazzové scény, která nasazuje vysokou laťku své hudební generaci. Vyjímečnost Solivan tkví v hluboké tradici okořeněné moderními prvky, kterým se zásadně nebrání. Skladby The Lonely One,  I Guess I´ll have to Change My Plan a Look No Further patří mezi nejznámější skladby, jež jsou představovány  talentovanou vokálistkou po celém světě. Sound se v roce 2012 vyjádřil o jejím CD Prisones of Love jako o nejlepším jazzovém kousku, jež  poodhaluje sentiment a jedinečnost jejího hlasu.

Solivan zaručeně neuchvátí publikum jen svým hudebním nadáním, ale i humorem zakomponovaným do velice osobitého vystoupení. Tuto zpěvaččinu nástinnou charakteristiku by potvrdili hudebníci jako je Christian McBride, Xavier Davis, Michael Kanan či Lewis Nash s nimiž měla možnost vystupovat či se podílet na různých hudebních dílech.

Písně jsou situované do prostředí newyorských srdcí a poodkrývají láskyplné záležitosti. The NYC Jazz Record popisuje Solivan jako umělkyni, jejíž každé album vlastní něco neojedinělého a zajímavého.

Newsletter

mail
account_circle

Social media


Kontakt a rezervace

Národní 20
Praha 1
110 00
Česká Republika

tel.: +420 224 933 487
info@redutajazzclub.cz

Mapa Reduta