Masters of Jazz Festival 2018

Masters of Jazz Festival 2018

27/04/2018

K Mezinárodnímu dni jazzu Reduta připravila svým divákům skutečně skvostný dar - multižánrový festival Masters of Jazz, unikát na české hudební scéně. Návštěvníci se mohou těšit na mistry všech žánrů z celého světa, komorní jazzové kapely i big bandy. V sále jednoho z TOP 10 evropských klubů uslyšíte od 30. 4. do 3. 6. výkvět současné populární hudby.

Až z New Yorku přiletí okouzlující Marcella Camargo, latinskoamerická jazzová a bossa nova zpěvačka a skladatelka. Americký multiinstrumentalista George Colligan se svým bandem Vás prostě dostane - pianista, trumpetista, bubeník, držitel řady prestižních ocenění. Elegance a vybraný styl newyorského pianisty Dannyho Grissetta bude doplněna podmanivým zpěvem Patrizie Ferrary. Pro fanoušky fusion a funku máme skvělou zprávu, naše pozvání přijala skvělá rumunská kapela JazzyBIT. Skutečně mezinárodní je moderní jazzové trio Bulatkin-Mathisen-Zimring, hrající mainstream jazz i world music. Italský kvartet Lorenza de Finti, spoluhráče největších italských jazzmanů od Enrica Ravy po Fabrizia Bossa, nabídne geniální moderní jazz. A pokud snad dáváte přednost procítěnému, něžnému blues se silnými stopami gospelu, je pro Vás tou pravou zpěvačkou Kyla Brox z Velké Británie.

Ochuzení nebudou ani fanoušci českého jazzu. Masters of Jazz představí skvělý nový projekt zakladatele Českého národního symfonického orchestru Jana Hasenöhrla Tribute To Herbie Hancock’s Head Hunters. První dáma českého jazzu Elena Sonenshine zazpívá se svou vyhlášenou kapelou Jocose Jazz. Jeden z nejproslulejších českých big bandů, Bohemia Big Band, uchvátí fanoušky swingu a jazzu ze staré školy. Do čarokrásného zpěvu herečky a zpěvačky Terezy Krippnerové se každý divák spolehlivě zamiluje - zvlášť když vystoupí se svými The Masters. Nebo se může divák pokochat neworleanským dixielandem kapely J.J.Jazzmen a zpěvačky Barbora Vágnerové.

Masters of Jazz bude nezapomenutelným, neopakovatelným zážitkem. Rezervujte si proto své vstupenky včas buď v předprodeji na stránkách našich partnerů GoOut, Via Musica či Bohemia Ticket, nebo osobně u pokladny na adrese Národní 20, Praha 1.

Newsletter

mail
account_circle

Social media


Kontakt a rezervace

Národní 20
Praha 1
110 00
Česká Republika

tel.: +420 224 933 487
info@redutajazzclub.cz

Mapa Reduta