OPĚT VÍTEJTE V REDUTĚ!

04/06/2021

!! REDUTA OPĚT OTEVÍRÁ BRÁNY DO HUDEBNÍHO RÁJE!!

 

Vážení návštěvníci, partneři, sponzoři a fanoušci kvalitní muziky,

máme pro vás úžasnou zprávu.

 

Po roce, který pro nás všechny představoval řadu změn, předně promítajících se do chodů našich životů, Vám s radostí oznamujeme, že se můžete těšit na znovuotevření našeho jazzového klubu Reduta.

 

Brány jazzového ráje se otevřou 4.6.2021 od 20:00. Večerem Vás provede úžasný hlas Mira Ochotnického v doprovodu s jeho Swing Bandem.

 

Připravili jsme pro Vás nejen vynikající hudební produkci, ale těšit se můžete na řadu nových jazzových pecek v podání zahraničních kapel. Nezapomněli jsme ani na Vámi oblíbený    jazzový festival, který proběhne během podzimních večerů.

 

V rámci současné situace jsme snížili cenu vstupenek na dumpingovou hodnotu. Bude nám ctí, když k nám zavítáte nasát hudební atmosféru a budeme se snažit, abyste odcházeli nabití pozitivní energie.

 

Sterilní prostředí je u nás samozřejmostí! Kromě standartních desinfekčních prostředků je Vaše bezpečí v našem klubu zajištěno denním ozónovým čištění včetně desinfekce prostředí speciálními germicidními lampami.

 

Pro zlepšení Vaší nálady si naši barmani připravili několik nových speciálních drinků, které zde popíjely největší legendy hudební scény.

 

Přesný den otevření zveřejníme v nejbližších dnech! Těší se na Vás personál našeho klubu.

Vaše REDUTA

Newsletter

mail
account_circle

Social media


Kontakt a rezervace

Národní 20
Praha 1
110 00
Česká Republika

tel.: +420 737 773 343
info@redutajazzclub.cz

Mapa Reduta