Reduta Jazz Club

Ella Fitzgerald: The Voice of Jazz, Forever Resonating Ella Fitzgerald: The Voice of Jazz, Forever Resonating
23.2.2024
19:00
Ella Fitzgerald: The Voice of Jazz, Forever Resonating
Pocta první dámě jazzu v podání okouzlující Eleny Sonenshine a jejího zkušeného kvartetu.
3538 3538
23.2.2024
21:00
Swinging Melodies: A Journey through Unforgettable Jazz Performances
jazz & swing quartet, jazz diva

Reduta Jazz Club

Historie slavného jazzového klubu Reduta začíná v roce 1958. Jako nejstarší nepřetržitě fungující jazzový a divadelní klub na světě spadá pod přední uměleckou agenturu EUROCONCERT s.r.o., která zastupuje přes tisíc umělců všech žánrů a je nejstarší a největší svého druhu v Evropě.

Klub v příštím roce oslaví své 65. výročí a byl opakovaně vybrán prestižním britským deníkem The Guardian do TOP 10 nejlepších jazzových klubů v Evropě. Zážitek originální retro atmosféry, příjemného intimního prostředí a výjimečná hudební akustika láká skutečné fanoušky jazzu, mezi nimiž jsou VIP celebrity z celého světa, osobnosti přední světové politiky, špičky mezinárodního obchodu a mnoho dalších významných osobností. 

V minulosti klub navštívili prezidenti více než 40 států světa – mezi nimi i Bill Clinton, Václav Havel, Václav Klaus a další.

Reduta Jazz Club představuje nejslavnější legendy celosvětového jazzu a jako jediný klub v Praze uvádí excelentní BIG BAND SHOWS.

Doposud klub odehrál více než 40 tisíc hudebních představení a 30 tisíc představení divadelních. Skvělou akustiku klubu (díky sálovému ozvučení rezonančními tyčemi) doplňuje koncertní piano Petrof.

Zdravíme všechny jazzové nadšence!

Připravte se ponořit se do světa jazzu na našem senzačním festivalu – „All You Need is Jazz“ v únoru!

Vstupte do říše okouzlujících melodií a podmanivých rytmů, když spojíme hvězdnou sestavu jazzových vystoupení, která pozvednou vaše únorové noci. Náš pečlivě sestavený program zahrnuje spojení nadčasové jazzové klasiky a současných melodií, které rozbuší vaše srdce do rytmu.

Ponořte se do kouzla jazzu, obklopeni pulzující atmosférou a společností hudebních nadšenců. Potěšte své chuťové buňky lahodným občerstvením, které doplní symfonii zvuků a zajistí večer plné blaženosti.

Přidejte se k nám, když proměníme únor v měsíc jazzu. Nenechte si ujít šanci být součástí této mimořádné oslavy hudby. Nechte se harmoniemi jazzu stát vaším průvodcem k nezapomenutelnému zážitku!

Program únor

Skladatel a kytarista Russ Spiegel uvádí tuto silnou varhanní skupinu s hudbou, která vám udělá opravdu skvělou náladu.

Russ Spiegel je skladatelem a aranžérem na míru a zároveň mezinárodně uznávaným kytaristou, kapelníkem, spisovatelem, muzikologem, klinickým lékařem, instruktorem a oceňovaným zvukařem. Získal bakalářský titul z filozofie na Michiganské univerzitě v Ann Arbor a ve studiu pokračoval na Berklee College of Music v Bostonu. Magisterský titul v oboru jazzové hry získal na City College of New York a doktorát v oboru jazzové kompozice na University of Miami Frost School of Music jako stipendista Henry Mancini Institute. Russ v současné době vyučuje na Barry University v Miami Shores na Floridě.

Partneři

Graddo a.s.    Městská část Praha 1    PRAHA      

     

Newsletter

mail
account_circle

Social media


Kontakt a rezervace

Národní 20
Praha 1
110 00
Česká Republika

tel.: +420 737 773 343
info@redutajazzclub.cz

Mapa Reduta