Reduta Jazz Club

Fantastic Groove Night with LA Davison (USA) Fantastic Groove Night with LA Davison (USA)
3.12.2021
20:00
Fantastic Groove Night with LA Davison (USA)
soul, groove, jazz

Reduta Jazz Club

Historie slavného jazzového klubu Reduta začíná v roce 1958. Jako jeden z nejstarších klubů v Evropě spadá pod přední uměleckou agenturu EUROCONCERT s.r.o., která zastupuje přes tisíc umělců všech žánrů a je nejstarší a největší svého druhu v Evropě.

Klub v letošním roce oslavil své 60. výročí a byl opakovaně vybrán prestižním britským deníkem The Guardian do TOP 10 nejlepších jazzových klubů v Evropě. Zážitek originální retro atmosféry, příjemného intimního prostředí a výjimečná hudební akustika láká skutečné fanoušky jazzu, mezi nimiž jsou VIP celebrity z celého světa, osobnosti přední světové politiky, špičky mezinárodního obchodu a mnoho dalších významných osobností. 

V minulosti klub navštívili prezidenti více než 40 států světa – mezi nimi i Bill Clinton, Václav Havel, Václav Klaus a další.

Reduta Jazz Club představuje nejslavnější legendy celosvětového jazzu a jako jediný klub v Praze uvádí excelentní BIG BAND SHOWS.

Doposud klub odehrál více než 40 tisíc hudebních představení a 30 tisíc představení divadelních. Skvělou akustiku klubu (díky sálovému ozvučení rezonančními tyčemi) doplňuje koncertní piano Petrof.

!! REDUTA OPĚT OTEVÍRÁ BRÁNY DO HUDEBNÍHO RÁJE!!

 

Vážení návštěvníci, partneři, sponzoři a fanoušci kvalitní muziky,

máme pro vás úžasnou zprávu.

 

Po roce, který pro nás všechny představoval řadu změn, předně promítajících se do chodů našich životů, Vám s radostí oznamujeme, že se můžete těšit na znovuotevření našeho jazzového klubu Reduta.

 

Brány jazzového ráje se otevřou 4.6.2021 od 20:00. Večerem Vás provede úžasný hlas Mira Ochotnického v doprovodu s jeho Swing Bandem.

 

Připravili jsme pro Vás nejen vynikající hudební produkci, ale těšit se můžete na řadu nových jazzových pecek v podání zahraničních kapel. Nezapomněli jsme ani na Vámi oblíbený    jazzový festival, který proběhne během podzimních večerů.

 

V rámci současné situace jsme snížili cenu vstupenek na dumpingovou hodnotu. Bude nám ctí, když k nám zavítáte nasát hudební atmosféru a budeme se snažit, abyste odcházeli nabití pozitivní energie.

 

Sterilní prostředí je u nás samozřejmostí! Kromě standartních desinfekčních prostředků je Vaše bezpečí v našem klubu zajištěno denním ozónovým čištění včetně desinfekce prostředí speciálními germicidními lampami.

 

Pro zlepšení Vaší nálady si naši barmani připravili několik nových speciálních drinků, které zde popíjely největší legendy hudební scény.

 

Přesný den otevření zveřejníme v nejbližších dnech! Těší se na Vás personál našeho klubu.

Vaše REDUTA

Partneři

Graddo a.s.    Městská část Praha 1    PRAHA   Best Western
    

Newsletter

mail
account_circle

Social media


Kontakt a rezervace

Národní 20
Praha 1
110 00
Česká Republika

tel.: +420 224 933 487
info@redutajazzclub.cz

Mapa Reduta