Časté dotazy

Jaká je otevírací doba klubu?

Pokladna Reduty je otevřená v pracovní dny od 9:00, v sobotu od 16:00 a v neděli od 17:00, bar pak každý den od 19:00. Začátky koncertů jsou přitom pohyblivé v závislosti na dnech v týdnu a ročních obdobích. Večerní program obvykle začíná ve 21:30 nebo ve 22:00, podvečerní pak obvykle v 19:00 nebo v 19:30. Aktuální informace o začátcích koncertů naleznete v záložce program. 

Jak a kdy si mohu zakoupit vstupenky?

Vstupenky si můžete zakoupit přímo v klubu na pokladně, a to v pracovní dny od 9:00, v sobotu od 16:00 a v neděli od 17:00. Možný je také nákup online prostřednictvím našich partnerských předprodejních portálů jako jsou GoOut, Ticketportal, Ticketpro, Bohemia Ticket nebo Via Musica. Nákup vstupenek v předprodeji vám automaticky zajistí garanci míst k sezení.

Kolik stojí vstupenka?

Ceny vstupenek se na jednotlivé koncerty liší. Nejlevnější vstupenky jsou na podvečerní představení, která stojí 250 Kč. Nejdražší běžné vstupenky se pak pohybují kolem 500 Kč. Ceny VIP vstupenek jsou pak o něco vyšší.

Jaký je rozdíl mezi běžnou a VIP vstupenkou?

VIP vstupenka zajišťuje jejímu držiteli sezení na nejlepších místech v sále, na nichž sedávají ti nejvzácnější hosté. Mezi ně pravidelně patří například vrcholní představitelé států nebo špičky mezinárodního obchodu a kultury. V minulosti zde seděli například Bill Clinton, Václav Havel, Václav Klaus, Madeleine Albright a mnozí další. Kromě nejlepších míst k sezení také VIP balíček zahrnuje welcome drink a upomínkové předměty. V případě, že máte zakoupenou běžnou vstupenku, místo k sezení vám přidělí manažer večera dle aktuální obsazenosti klubu. Samozřejmě se přitom bude snažit co nejvíce vyjít vstříc vašim potřebám.

Poskytujete slevy pro studenty, seniory, ZTP/P a jejich doprovod?

Ano, sleva pro studenty, seniory, zdravotně postižené a jejich doprovod činí 20% z ceny vstupenky.

Umožňuje váš klub nezávazné rezervace?

Nezávazné rezervace míst umožňujeme pouze u vstupenek levnějších než 350 Kč. Vyřídit je lze buď telefonicky na čísle +420 224 933 487 anebo e-mailem na adrese info@redutajazzclub.cz. Nezávazně rezervované vstupenky je však nutné vyzvednout na pokladně minimálně půl hodiny před začátkem koncertu. V opačném případě budou automaticky stornovány.

Je váš klub bezbariérový?

Náš klub sice není bezbariérový, nicméně do jazzového sálu vede z ulice jen několik schodů. Po předchozí domluvě je proto možné požádat personál klubu, aby vám se snesením vozíku pomohl.

Mohu si vybrat místo k sezení?

U běžných vstupenek vám místo k sezení přidělí na místě manažer večera. V případě, že ale máte zakoupenou VIP vstupenku, budou pro vás v sále zarezervována ta nejlepší místa.

Dodržuje Reduta Jazz Club nějaký dress code?

Do Reduty můžete přijít oblečeni dle libosti. Z praktických důvodů ovšem vyžadujeme, aby si hosté na šatně odložili své bundy, kabáty, batohy a další objemnější předměty, které by v prostorách klubu zabíraly příliš mnoho místa.

Je v klubu klimatizace?

Ano, náš klub je plně klimatizován, a to jak v prostorách jazzového klubu, tak divadelního sálu.

Smí se v klubu kouřit?

Náš klub je od května 2017 plně nekuřácký. V souvislosti s tím ani na baru neprodáváme žádné tabákové výrobky.

Je v klubu dispozici wi-fi zdarma?

K wi-fi zdarma se můžete prostřednictvím sítě redutajazzclub-free. Pokud budete mít potíže s přihlášením, neváhejte kontaktovat manažera večera. Rád vám poradí.

Je možné si v baru zakoupit občerstvení?

V našem Saxofon baru sice nenabízíme žádná teplá jídla, ale zato si u nás můžete vybrat z pochutin, jako jsou chipsy nebo solené oříšky. Samozřejmostí je také široká nabídka nápojů od běžných nealkoholických až po ty alkoholické jako jsou například naše vynikající víno a pivo nebo prvotřídní lihoviny a míchané nápoje. 

Lze v klubu pořizovat fotografie a videozáznamy?

Samozřejmě nás těší, když se vám koncert líbí. Proto bez obav pořizujte během produkce jakékoliv fotografie nebo videozáznamy. Budeme také rádi, když se s nimi pochlubíte na sociálních sítích, popřípadě nám je zašlete na náš facebookový profil nebo na e-mailovou adresu.

Je vstup do klubu limitovaný věkem?

Vstup do našeho klubu limitovaný věkem není, děti do 12 let mají dokonce vstup zdarma. Mějte ovšem na paměti, že večerní představení končí až kolem půlnoci. 

Klubová karta Reduta Club Card?

Omlouváme se, ale s nástupem EET jsme byli nuceni Reduta Club Card zrušit. Připravujeme nové klubové karty, o každé změne budou naši fanoušci informováni na našich stránkách a sociálních sítích.

Jak si mohu zakoupit vstupenku na divadelní představení?

Vstupenky na divadelní představení lze zakoupit výhradně v klubu na pokladně. Výjimkou jsou vstupenky na představení divadelního spolku Improvariace. Ty můžete zakoupit zároveň na našem partnerském předprodejním portálu GoOut.

Newsletter

mail
account_circle

Social media


Kontakt a rezervace

Národní 20
Praha 1
110 00
Česká Republika

tel.: +420 737 773 343
info@redutajazzclub.cz

Mapa Reduta